nabiciwbrebank.pl / nabiciwmbank.pl / nabiciwmultibank.pl - Nabici w mBank (Nabici w BRE Bank / Nabici w Multibank) - Forum klientów mBanku i Multibanku posiadaj±cych kredyt hipoteczny sprzed wrze¶nia 2006 nabiciwmbank.pl - nabiciwbrebank.pl / nabiciwmbank.pl / nabiciwmultibank.pl - Nabici w mBank (Nabici w BRE Bank / Nabici w Multibank) - Forum klientów mBanku i Multibanku posiadaj±cych kredyt hipoteczny sprzed wrze¶nia 2006
Luty 05, 2012, 04:44:37 am *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Nasza akcja zyska³a uznanie w prasie! Dzisiaj pojawi³ siê wzmianka w warszawskim dzienniku "Metro". Nasz± akcj± równie¿ zainteresowa³ siê "Dziennik".
 
   Strona g³ówna  OPIS PROBLEMU GALERIA FORUM Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siê Rejestracja  
Zarejestruj konto na forum nabiciwbrebank.pl!
Współpracujemy z
mStop.pl
GrupaNaBank.pl
Ciekawy wątek? Podziel się z innymi: nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Wykop.pl  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Gwar.pl  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Facebook  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do StumbleUpon  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Google  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do del.icio.us  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Digg  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do MySpace

Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: UOKiK skierowa³ pozwy przeciwko Lukas Bank i Nykredit  (Przeczytany 3275 razy)
0 u¿ytkowników i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.
SkocznaBANK
Moderator
Pogromca Banku
*****

Moc Reputacji: 0
SkocznaBANK Brak wp³ywu
Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiadomo¶ci: 30


SKOCZnaBANK.pl - Walcz o swoje pieni?dze


WWW
« : Maj 24, 2009, 07:07:54 pm »

Urz±d Ochrony Konkurencji i Konsumentów wykry³ w umowach o kredyt hipoteczny obu banków klauzule, które, jego zdaniem, powinny zostaæ uznane za niedozwolone. UOKiK ujawnia, ¿e przygotowuje pozwy przeciwko kolejnym bankom - informuje “Parkiet”.

“W przypadku Nykredit urz±d zakwestionowa³ postanowienie, zgodnie z którym w przypadku wypowiedzenia umowy przez bank klient musia³ zap³aciæ odsetki i dodatkow± prowizjê za… wcze¶niejsz± sp³atê kredytu. Zdaniem UOKIK, takie dzia³anie ra¿±co narusza interesy konsumentów, poniewa¿ stosowane s± wobec nich podwójne sankcje. – ¯±danie zap³acenia dodatkowej prowizji wynikaj±cej z decyzji banku o wypowiedzeniu umowy mo¿e naruszaæ interesy konsumenta – stwierdza Ma³gorzata Cieloch, rzeczniczka UOKiK.”, czytamy w gazecie.

“UOKiK ma równie¿ zastrze¿enia do klauzul w umowach kredytowych Lukas Banku. W tym przypadku chodzi o procedurê ustalania op³at zwi±zanych z dochodzeniem wierzytelno¶ci. Je¿eli klient spó¼nia³ siê ze sp³at± kredytu, bank pobiera³ 13 z³ op³aty za ka¿dorazowe upomnienie telefoniczne, 15 z³ za list i 50 z³ za wyjazd interwencyjny. „Urz±d nie kwestionuje wysoko¶ci kar, ale arbitralno¶æ w ich ustalaniu” – czytamy w komunikacie UOKiK. “, pisze dziennik.

“UOKiK zakwestionowa³ równie¿ zapis w umowach, w wyniku którego klient Lukas Banku nie otrzymywa³ zwrotu sk³adki op³aconej w zwi±zku z ubezpieczeniem niskiego wk³adu w³asnego po ustaniu ryzyka zwi±zanego z ewentualnym brakiem kwoty stanowi±cej ten wk³ad.”, podaje gazeta.



Czytaj wiêcej na SkocznaBANK.pl

Zaprszamy U¿ytkowników Forum do dyskusji
Zapisane

SKOCZnaBANK.pl - Walcz o swoje pieni?dze
Potrzebny Serwis Konsumencki
 
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Ciekawy wątek? Podziel się z innymi: nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Wykop.pl  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Gwar.pl  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Facebook  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do StumbleUpon  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Google  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do del.icio.us  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do Digg  nabiciwbrebank.pl - Dodaj wątek do MySpace

 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!